Monolog (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Weight
cy: Pwysau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Error
cy: Gwall

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Profile
cy: Proffil

en: Revert
cy: Dychwelyd
