Monolog (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་
