Monolog (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (23 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Port
hy: Պորտ

en: Info
hy: Ինֆո
