Monolog (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (30 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Level
kn: ಸ್ತರ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Notice
kn: ಸೂಚನೆ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Emergency
kn: ತುರ್ತು

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Critical
kn: ಸಂದಿಗ್ಧ
