Monolog (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Name
am: ስም

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Error
am: ስህተት
