Monolog (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Name
eo: Nomo

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Error
eo: Eraro

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Watchdog
eo: Gardhundo

en: Profile
eo: Profilo

en: Revert
eo: Malfari
