Monolog (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Error
km: កំហុស

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Port
km: ច្រក

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
