Monolog (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Info
ne: जानकारी
