Monolog (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Name
eu: Izena

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Error
eu: Errorea

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Warning
eu: Kontuz

en: Profile
eu: Profila

en: Port
eu: Ataka

en: Notice
eu: Ohartarazpena

en: Info
eu: Informazioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Receiver
eu: Jasotzailea

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta

en: Critical
eu: Larria
