Monolog (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Development
fi: Kehitys

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Name
fi: Nimi

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Error
fi: Virhe

en: Host
fi: Isäntä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Watchdog
fi: Vahtikoira

en: Warning
fi: Varoitus

en: Handler
fi: Käsittelijä

en: Profile
fi: Profiili

en: Port
fi: Portti

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Notice
fi: Huomio

en: Info
fi: Tieto

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Handlers
fi: Käsittelijät

en: Receiver
fi: Saaja

en: Emergency
fi: Hätätila

en: Alert
fi: Varoitus

en: Critical
fi: Kriittinen

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
fi: Sisällön tuonti koodista epäonnistui. Virheet: @errors

en: Import configuration
fi: Tuo asetukset

en: Add handler
fi: Lisää käsittelijä
