Monolog (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Name
hu: Név

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Error
hu: Hiba

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Sender
hu: Feladó

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Channel
hu: Csatorna

en: Handler
hu: Kezelő

en: Profile
hu: Profil

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Info
hu: Infó

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Chunk size
hu: Darabolás mérete

en: Channels
hu: Csatornák

en: Add profile
hu: Profil hozzáadása

en: Handlers
hu: Kezelők

en: Receiver
hu: Címzett

en: Emergency
hu: Vészhelyzet

en: Alert
hu: Riasztás

en: Critical
hu: Kritikus

en: Import configuration
hu: Konfiguráció importálása

en: Add handler
hu: Új kezelő
