Monolog (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Error
lt: Klaida

en: Host
lt: Serveris

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Profile
lt: Profilis

en: Port
lt: Šliuzas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Critical
lt: Kritinė
