Monolog (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Error
mr: तृटी

en: Sender
mr: पाठवणारा

en: Hostname
mr: होस्टनेम
