Monolog (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Host
th: โฮสต์

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Warning
th: การเตือน

en: Profile
th: ประวัติผู้ใช้

en: Port
th: พอร์ต

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Contact Name
th: ชื่อผู้ติดต่อ

en: Emergency
th: กรณีฉุกเฉิน

en: Alert
th: แจ้งเตือน

en: Critical
th: วิกฤติ

en: Import configuration
th: การนำเข้าการตั้งค่าคอนฟิก
