Monolog (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Development
vi: Phát triển

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Name
vi: Tên

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: Error
vi: Lỗi

en: Sender
vi: Người gửi

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Handler
vi: Bộ quản lý

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Port
vi: Cổng

en: Revert
vi: Trở lại

en: Info
vi: Thông tin

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Alert
vi: Báo động

en: Critical
vi: Nghiêm trọng

en: Room
vi: Phòng
