Monolog (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Error
ku: هەڵە

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Port
ku: دەروازە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Info
ku: زانیاری

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
