Monolog (7.x-1.0-alpha4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం
