Monolog (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Weight
ur: وزن

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: User
ur: صارف

en: Error
ur: خرابی

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام

en: Warning
ur: انتباہ

en: Profile
ur: پروفائیل
