Monster Menus (7.x-1.10) - en to ga translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: View
ga: Féach ar

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 comment
ga: Ráiteas amháin

en: Title:
ga: Teideal:

en: or
ga: nó

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: and
ga: agus

[ctx: datetime]
en: Week
ga: Seachtain
