Monster Menus (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (65 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: More
ps: نور

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: default
ps: تلواله

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Theme
ps: ویینه

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Error
ps: تیروتنه

en: Done
ps: ترسره شو

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Site name
ps: پاڼې نوم

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Details
ps: سپړنې

en: General
ps: ټوليز

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Select all
ps: ټول ټاكل

en: 1 comment
ps: ۱ څرګندون

en: @count comments
ps: @count څرګندونې

en: Random
ps: ناټاكلى

en: Close
ps: تړل

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: Show
ps: ښوول

en: Query
ps: پوښتنه

en: or
ps: او

en: Style
ps: ډول

en: Permissions
ps: اجازې

en: Select
ps: غوره

en: Copy
ps: کاپي

en: 1 minute
ps: ۱دقيقه

en: Permission
ps: اجازه

en: Grid
ps: ځاليز

en: Hide
ps: پټول

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: Columns
ps: ستنې

en: and
ps: او
