Monster Menus (7.x-1.11) - en to be translation catalogue (147 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: content
be: змест

en: Groups
be: Групы

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: page
be: старонка

en: Access control
be: Кантроль доступа.

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: default
be: прадвызначана

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Test
be: Тэст

en: Weight
be: Вага

en: Help text
be: Даведкавы тэкст

en: Depth
be: Глыбіня

en: none
be: няма

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Back
be: Назад

en: Save
be: Захаваць

en: Insert
be: Уставіць

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Archive
be: Архіў

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: add
be: дадаць

en: Upload
be: Загрузіць

en: User
be: Карыстальнік

en: Continue
be: Працягнуць

en: Error
be: Памылка

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Create
be: Стварыць

en: Done
be: Зроблена

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Add block
be: Дадаць блок

en: Page
be: Старонка

en: Site name
be: Назоў сайту

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Revisions
be: Версіі

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Mode
be: Лад

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Advanced
be: Дадаткова

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: help
be: даведка

en: Details
be: Падрабязна

en: Owner
be: Уладальнік

en: General
be: Агульны

en: Appearance
be: Знешнасць

en: 1 comment
be: 1 камэнтар

en: @count comments
be: @count

en: Create content
be: Стварыць матэрыял

en: Random
be: Выпадкова

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: comments
be: каментары

en: Condition
be: Умова

en: File attachments
be: Дадаткі

en: Show
be: Паказаць

en: File Upload
be: Загрузіць файл

en: View user profile.
be: Прагляд профіля карыстальніка.

en: Caption
be: Загаловак

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Autocomplete taxonomy
be: Аўтазапаўняльная таксанамія

en: Bookmark
be: Закладка

en: Are you sure you want to delete the block %name?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць блок %name?

en: Permissions
be: Правы

en: permission
be: правы

en: Add a new @s.
be: Дадаць новы @s.

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Default options
be: Прадвызначаныя налады

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: date
be: дата

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Select
be: Выбраць

en: Copy
be: Калькаваць

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Permission
be: Дазвол

en: Grid
be: Сетка

en: Hide
be: Схаваць

en: Page not found
be: Старонка ня знойдзеная

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Restore
be: Аднавіць

en: Edit comment
be: Рэдагаваць каментар

en: contains
be: утрымлiвае

en: and
be: і

en: where
be: дзе

en: Create @name
be: Стварыць @name

en: original
be: першапачатковы

en: permissions
be: дазволы

en: 2 weeks
be: 2 тыдні

en: Delete comment
be: Выдаліць каментар

en: Default display mode
be: Прадвызначаны лад паказу

en: User autocomplete
be: Аўтазапаўненне карыстальніка

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
be: Націсні на імя любога існуючага кампаненту для рэдагавання яго наладак

en: Submitted by !username on @datetime
be: Аўтар: !username  <br> Дата: @datetime

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: User list
be: Спіс карыстальнікаў

en: View full page month
be: Паказаць цалкам старонку месяца

en: revisions
be: версіі

en: There is currently no content classified with this term.
be: На цяперашні час не існуе змесціва класіфікаванага гэтым тэрмінам.

en: You are not allowed to create content.
be: Вы ня маеце права ствараць матэрыялы.

en: %type: added %title.
be: %type: дададзена %title.

[ctx: datetime]
en: All day
be: Цэлы дзень
    у кантэксце: datetime

[ctx: datetime]
en: Week
be: Тыдзень
    у кантэксце: дзень і час
