Monster Menus (7.x-1.12) - en to ky translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: !name field is required.
ky: !name мамычасынын толтурулушу шарт.

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
