Monster Menus (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (117 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Parent
az: Valideyn

en: Depth
az: Dərinlik

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Archive
az: Arxiv

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Theme
az: Tema

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Continue
az: Davam et

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Site name
az: Sayt adı

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Mode
az: Rejim

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Details
az: Detallar

en: Owner
az: Sahib

en: General
az: Əsas

en: Appearance
az: Görünüş

en: Select all
az: Hamısını seç

en: Random
az: Təsadüfi

en: Close
az: Bağlı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: comments
az: şərhlər

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Hidden
az: Gizli

en: Show
az: Göstər

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Result
az: Nəticə

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: Query
az: Sorğu

en: Caption
az: Başlıq

en: or
az: və ya

en: Style
az: Stil

en: Permissions
az: İcazələr

en: Revision of %title from %date
az: %date %title yenidən baxılması

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: users
az: istifadəçilər

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Select
az: Seçin

en: Copy
az: Köçür

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə

en: Permission
az: İcazə

en: Grid
az: Cədvəl

en: Hide
az: Gizlət

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Columns
az: Sütunlar

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri

en: contains
az: ehtiva edir

en: and
az: və

en: Create @name
az: @name yaradın

en: original
az: orijinal

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Default display mode
az: Defolt ekran rejimi

en: Feed display options
az: Fid ekran seçimləri

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin
