Monster Menus (7.x-1.13) - en to km translation catalogue (117 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Image size
km: ទំហំ​រូបភាព

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Access control
km: ​ចូល​ដំណើរ​ការ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: default
km: លំនាំដើម

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Help text
km: អត្ថបទ​ជំនួយ

en: Parent
km: មេ

en: none
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: no
km: ទេ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Add block
km: បន្ថែម​ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Site name
km: ឈ្មោះតំបន់បណ្ដាញ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Mode
km: របៀប​

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: help
km: ជំនួយ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Appearance
km: រូប​រាង

en: Create content
km: បង្កើត​មាតិកា

en: Close
km: បិទ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: File attachments
km: ឯកសារភ្ជាប់របស់​ឯកសារ

en: Show
km: បង្ហាញ

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: The settings have not been saved because of the errors.
km: ការកំណត់​មិន​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុកទេ ព្រោះមាន​កំហុស ។

en: Autocomplete taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ជា​ចង់លុប​ប្លុក %name មែន​ទេ ?

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: permission
km: សិទ្ធិ

en: Add a new @s.
km: បន្ថែម​ @s ថ្មី ។

en: Revision of %title from %date
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​នៃ %title ពី %date

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: is
km: ជា

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Hide
km: លាក់

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: Edit comment
km: ​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់

en: and
km: និង

en: where
km: ឯណា

en: Create @name
km: បង្កើត @name

en: original
km: ដើម

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: Reply to comment
km: ឆ្លើយ​តប​ទៅ​មតិយោបល់

en: Default display mode
km: របៀប​បង្ហាញ​លំនាំដើម​

en: User autocomplete
km: អ្នក​ប្រើ​បំពេញ​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Submitted by !username on @datetime
km: ត្រូវ​បាន​ដាក់ស្នើ​ដោយ !username នៅ @datetime

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ

en: User list
km: បញ្ជី​អ្នក​ប្រើ

en: There is currently no content classified with this term.
km: បច្ចុប្បន្ន​មិន​មាន​មាតិកា​ដែល​ត្រូវ​បាន​ចាត់​ចំណាត់​ថ្នាក់​​ជា​មួយ​ពាក្យ​នេះ​ទេ ។
