Monster Menus (7.x-1.15) - en to ca translation catalogue (220 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Image size
ca: Mida de la imatge

en: user
ca: usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: content
ca: contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: yes
ca: sí

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: RSS feed
ca: Canal RSS

en: page
ca: pàgina

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Weight
ca: Pes

en: Help text
ca: Text d'ajuda

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: none
ca: cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Back
ca: Enrere

en: (none)
ca: (cap)

en: Save
ca: Desa

en: Move
ca: Mou

en: Insert
ca: Insereix

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Archive
ca: Arxiva

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Theme
ca: Tema

en: name
ca: Nom

en: add
ca: afegir

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Done
ca: Fet

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Add block
ca: Afegeix un bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Gallery
ca: Galeria

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Advanced
ca: Avançat

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 3 months
ca: 3 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: 1 year
ca: 1 any

en: help
ca: ajuda

en: Details
ca: Detalls

en: groups
ca: grups

en: Owner
ca: Propietari

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Group name
ca: Nom del grup

en: group
ca: grup

en: here
ca: aquí

en: (all)
ca: (tots)

en: All day
ca: Tot el dia

en: Appearance
ca: Aparença

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: 1 comment
ca: 1 comentari

en: @count comments
ca: @count comentaris

en: Destination
ca: Destí

en: Create content
ca: Crea contingut

en: Random
ca: Aleatori

en: Untitled
ca: Sense títol

en: Close
ca: Tanca

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Title:
ca: Títol:

en: comments
ca: comentaris

en: Condition
ca: Condició

en: Modified
ca: Modificat

en: Group members
ca: Membres del grup

en: Hidden
ca: Ocult

en: File attachments
ca: Fitxers adjunts

en: Show
ca: Mostra

en: File Upload
ca: Càrrega de fitxer

en: Tokens
ca: Comodins

en: Feed:
ca: Alimentador:

en: Clear
ca: Neteja

en: Result
ca: Resultat

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: (disabled)
ca: (inhabilitat)

en: Query
ca: Consulta

en: Caption
ca: Subtítol

en: The settings have not been saved because of the errors.
ca: La configuració no s'ha desat degut als errors.

en: Autocomplete taxonomy
ca: Taxonomia autocomplerta

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ca: Esteu segur de voler eliminar el bloc %name?

en: or
ca: o

en: Style
ca: Estil

en: change
ca: canvi

en: Permissions
ca: Permisos

en: permission
ca: permís

en: Add a new @s.
ca: Afegeix un nou @s.

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Loading...
ca: Carregant...

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: users
ca: usuaris

en: date
ca: data

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Select
ca: Seleccioneu

en: is
ca: és

en: Copy
ca: Copia

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Full node
ca: Node complet

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Permission
ca: Permís

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: Grid
ca: Graella

en: Hide
ca: Oculta

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Administrator
ca: Administrador

en: Restore
ca: Restaura

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Columns
ca: Columnes

en: Page settings
ca: Configuració de pàgina

en: Edit comment
ca: Edita el comentari

en: begins with
ca: comença per

en: contains
ca: conté

en: does not contain
ca: no conté

en: Others
ca: Altres

en: daily
ca: diari

en: weekly
ca: setmanal

en: and
ca: i

en: where
ca: quan

en: Create @name
ca: Crea @name

en: Groups:
ca: Grups:

en: yearly
ca: anual

en: monthly
ca: mensual

en: Flags
ca: Marcadors

en: permissions
ca: permisos

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: ends with
ca: acaba per

en: Delete comment
ca: Suprimeix el comentari

en: Reply to comment
ca: Respon al comentari

en: Default display mode
ca: Mode de visualització predeterminat

en: is not
ca: no és

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Creates a popup for calendar dates.
ca: Crea un element emergent per a les dates del calendari.

en: User autocomplete
ca: Autocomplert per usuari

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
ca: Aquesta pàgina mostra tots els components configurats actualment per aquest formulari. Podeu afegir tants components com vulgueu al formulari, fins i tot diversos del mateix tipus. Per afegir un nou component, introduïu un nom i seleccioneu un tipus dels camps a la part inferior de la taula. Envieu el formulari per crear un nou component o actualitzar qualsevol modificació.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
ca: Cliqueu en qualsevol nom d'un component existent per modificar les seves propietats.

en: Node revision
ca: Revisió de node

en: Submitted by !username on @datetime
ca: Enviat per !username el @datetime

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: User list
ca: Llista d'usuaris

en: Reorder
ca: Reordena

en: Publish on
ca: Publica el

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled publishing.
ca: Format: %time. Deixeu en blanc per deshabilitar la publicació programada.

en: Unpublish on
ca: Despublica el

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled unpublishing.
ca: Format: %time. Deixeu en blanc per deshabilitar la despublicació programada.

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Get Calendar Node
ca: Obtén el node de calendari

en: View full page month
ca: Veure la pàgina del mes sencer

en: Contents
ca: Continguts

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
ca: Deixeu en blanc per deshabilitar la publicació programada.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
ca: Deixa en blanc per deshabilitar la despublicació programada.

en: Publishing
ca: Publicant

en: There is currently no content classified with this term.
ca: Actualment no hi ha cap contingut classificat amb aquest terme.

en: Read-only
ca: Només lectura

en: Thumbnail for !filename.
ca: Miniatura per !filename.

en: End time
ca: Hora de fi

en: Delete this row
ca: Suprimeix aquesta fila

[ctx: datetime]
en: All day
ca: Tot el dia

[ctx: datetime]
en: Week
ca: Setmana

en: of type
ca: del tipus

en: Add a row
ca: Nova fila
