Monster Menus (7.x-1.16) - en to bg translation catalogue (125 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: content
bg: съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: RSS feed
bg: RSS-лента

en: Access control
bg: Контрол на достъпа

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: default
bg: по подразбиране

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Weight
bg: Тегло

en: Help text
bg: Помощен текст

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Teaser
bg: Резюме

en: add
bg: добави

en: Upload
bg: Трансфер

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: Done
bg: Готово

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Add block
bg: Добавяне на блок

en: Page
bg: Страница

en: Site name
bg: Име на сайта

en: Revisions
bg: Редакции

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Mode
bg: Режим

en: Authored by
bg: Написано от

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: help
bg: помощ

en: Details
bg: Детайли

en: General
bg: Общи

en: here
bg: Тук

en: All day
bg: Цял ден

en: Appearance
bg: Теми

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Save settings
bg: Запази настройките

en: comments
bg: коментари

en: Hidden
bg: Скрит

en: File attachments
bg: Прикачени файлове

en: Show
bg: Покажи

en: Clear
bg: Изчисти

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: (disabled)
bg: (dдеактивиран)

en: The settings have not been saved because of the errors.
bg: Настройките не са записани поради грешки.

en: Autocomplete taxonomy
bg: Завърши въвеждането автоматично

en: Are you sure you want to delete the block %name?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете блок %name?

en: Permissions
bg: Права

en: permission
bg: права

en: Add a new @s.
bg: Добави нов @s.

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.

en: Default options
bg: Опции по подразбиране

en: users
bg: потребители

en: date
bg: дата

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Select
bg: Избери

en: is
bg: е

en: Permission
bg: Разрешение

en: Hide
bg: Скрий

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.

en: Read
bg: Прочетени

en: Delete permanently
bg: Изтрий окончателно

en: Restore
bg: Възстанови

en: Empty recycle bin
bg: Изпразни кошчето

en: Edit comment
bg: Редактирай коментар

en: begins with
bg: започва с

en: contains
bg: съдържание

en: and
bg: и

en: where
bg: къде

en: Create @name
bg: Създай @name

en: ends with
bg: завършва с

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Reply to comment
bg: Отговор на коментар

en: User autocomplete
bg: Автоматично дописване на потребителско име

en: Submitted by !username on @datetime
bg: Изпратено от !username на @datetime

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция

en: User list
bg: Списък на потребителите
