Monster Menus (7.x-1.17) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè
