Monster Menus (7.x-1.18) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Done
de: Erlediget

en: This field is required.
de: Das Fäld mues usgfüllt wärde.

en: Appearance
de: Darstellig

en: Today
de: Hüt
