Monster Menus (7.x-1.19) - en to se translation catalogue (47 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image size
se: Govva sturrodat

en: user
se: geavaheaddji

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Archive
se: Vuorká

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Create content
se: Ásat sisdoalu

en: Close
se: Gidde

en: or
se: dahje

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit

en: Page not found
se: Siidu ii gávdno

en: and
se: ja

en: Create @name
se: Ásat @name

en: Sound
se: Jietna
