Monster Menus (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (66 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Image size
am: የምስል መጠን

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Help text
am: የእርዳታ ጽሑፍ

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tuesday
am: ማክሰኞ

en: Wednesday
am: እሮብ

en: Thursday
am: ሃሙስ

en: Friday
am: ዓርብ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: Error
am: ስህተት

en: Add block
am: ጥምር ጨምር

en: Page
am: ገጽ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: Site name
am: የድረ ገጽ ስም

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: This field is required.
am: ይህ መስክ ተፈላጊ ነው።

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: help
am: እርዳታ

en: Close
am: ዝጋ

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Clear
am: አጥራ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: The settings have not been saved because of the errors.
am: በስህተት የተነሳ ቅንብሮቹ አልተቀመጡም።

en: Autocomplete taxonomy
am: ራሥ-ሙላ ስርዓተ ክፍፍል

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: permission
am: ፈቃድ

en: 1 week
am: 1 ሳምንት

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Edit comment
am: አስተያየትን አርትእ

en: Create @name
am: @name ፍጠር

en: Delete comment
am: አስተያየት ስርዝ

en: User autocomplete
am: ተጠቃሚ ራሥ-ሙላ
