Monster Menus (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (91 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Image size
kk: Сурет мөлшерi

en: user
kk: пайдаланушы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: content
kk: контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Test
kk: Тест

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Help text
kk: Анықтама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Authored by
kk: Автор

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: The settings have not been saved because of the errors.
kk: Баптаулар қатеге байланысты сақталған жоқ.

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: permission
kk: құқық

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: date
kk: Күні, айы, жылы

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: is
kk: ол

en: 1 week
kk: @count апта

en: Permission
kk: Құқық

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту

en: and
kk: және

en: where
kk: қайда

en: Create @name
kk: @name құру

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Reply to comment
kk: Комментарийға жауап беру

en: User autocomplete
kk: Қолданушыны өздігінен толтыру

en: Submitted by !username on @datetime
kk: !username жазған @datetime

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою

en: User list
kk: Пайдаланушы тізім
