Monster Menus (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (42 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: user
os: архайæг

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Username
os: Архайæджы ном

en: content
os: мидис

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Comments
os: Комментари

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Help text
os: Æмбарынгæнæн текст

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Save
os: Ныффысс

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
