Monster Menus (7.x-1.21) - en to eo translation catalogue (118 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Image size
eo: Bildogrando

en: user
eo: uzanto

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Username
eo: Uzantnomo

en: content
eo: enhavo

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Access control
eo: Regu permesojn

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: view
eo: rigardi

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: default
eo: defaŭlto

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Weight
eo: Pezo

en: Help text
eo: Helpa teksto

en: Parent
eo: Patro

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Import
eo: Importu

en: Export
eo: Eksportu

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Region
eo: Regiono

en: add
eo: Aldonu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Add block
eo: Aldonu blokon

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Site name
eo: Reteja nomo

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Advanced
eo: Specialaj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: help
eo: helpo

en: Details
eo: Detaloj

en: Appearance
eo: Aspekto

en: 1 comment
eo: 1 komento

en: @count comments
eo: @count komentoj

en: Create content
eo: Kreu enhavon

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Condition
eo: Kondiĉo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: The settings have not been saved because of the errors.
eo: La agordoj ne estas konservitaj pro la eraroj.

en: Autocomplete taxonomy
eo: Aŭtomate-kompletigi taksonomion

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la blokon %name?

en: warning
eo: averto

en: Permissions
eo: Permesoj

en: permission
eo: permeso

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.

en: Default options
eo: Defaŭltaj agordoj

en: date
eo: dato

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: is
eo: estas

en: Permission
eo: Permeso

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton

en: and
eo: kaj

en: where
eo: kie

en: Create @name
eo: Verku @name

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: Reply to comment
eo: Respondi al komento

en: User autocomplete
eo: Aŭtomata plenigo de uzanto

en: Submitted by !username on @datetime
eo: Afiŝita de !username je @datetime.

en: Revert to earlier revision
eo: Vi provis malfari al pli frua revizio.

en: Delete earlier revision
eo: Forigis pli fruan revizion.

en: User list
eo: Listo de uzantoj

en: Add event
eo: Aldonu eventon

en: Read-only
eo: Nurlegebla

en: of type
eo: de tipo
