Monster Menus (7.x-1.21) - en to et translation catalogue (210 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Image size
et: Pildi suurus

en: user
et: kasutaja

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: content
et: sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: page
et: leht

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Help text
et: Abitekst

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Save
et: Salvesta

en: Move
et: Liiguta

en: Insert
et: Sisesta

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Archive
et: Arhiiv

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Region
et: Regioon

en: Feed name
et: Voo nimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Event
et: Sündmus

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Theme
et: Teema

en: name
et: nimi

en: add
et: lisa

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Done
et: Valmis

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Gallery
et: Galerii

en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

en: Mode
et: Viis

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: 1 day
et: 1 päev

en: 3 months
et: 3 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: 9 months
et: 9 kuud

en: 1 year
et: 1 aasta

en: help
et: abi

en: Details
et: Üksikasjad

en: groups
et: grupid

en: Owner
et: Omanik

en: Frequency
et: Sagedus

en: General
et: Üldine

en: here
et: siin

en: Appearance
et: Välimus

en: Select all
et: Vali kõik

en: Original author
et: Algne autor

en: 1 comment
et: 1 kommentaar

en: @count comments
et: @count kommentaari

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Random
et: Juhuslik

en: Close
et: Sulge

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: comments
et: kommentaarid

en: Condition
et: Tingimus

en: Modified
et: Muudetud

en: Hidden
et: Peidetud

en: File attachments
et: Kaasapandud failid

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: Tokens
et: Märgised

en: Clear
et: Tühjenda

en: Result
et: Tulemus

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Today
et: Täna

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Query
et: Päring

en: Period
et: Ajavahemik

en: Workflow
et: Töövoog

en: Caption
et: Pealkiri

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: warning
et: hoiatus

en: Updating
et: Hetkel toimub uuendamine

en: or
et: või

en: Style
et: Stiil

en: Permissions
et: Õigused

en: permission
et: õigused

en: Add a new @s.
et: Lisa uus @s.

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Loading...
et: Laadimine...

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: users
et: kasutajad

en: date
et: kuupäev

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Select
et: Vali

en: is
et: on

en: Copy
et: Kopeeri

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Everyone
et: Igaüks

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: User menus
et: Kasutajamenüüd

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Administrator
et: Haldur

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Restore
et: Taastamine

en: All users
et: Kõik kasutajad

en: Close window
et: Sulge aken

en: Columns
et: Veerud

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: and
et: ja

en: where
et: , kus

en: Create @name
et: Lisa @name

en: original
et: originaal

en: Flags
et: Lipud

en: permissions
et: õigused

en: ends with
et: lõpeb

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Reply to comment
et: Vasta kommentaarile

en: User autocomplete
et: Kasutajanime automaatlõpetus

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: Submitted by !username on @datetime
et: Lisas !username, @datetime

en: You can:
et: Sa saad:

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Tomorrow
et: Homme

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: User list
et: Kasutajate nimekiri

en: Publish on
et: Avaldamise aeg

en: Unpublish on
et: Mitteavaldatuks märkimise aeg

en: Title (optional)
et: Pealkiri (valikuline)

en: Description (optional)
et: Kirjeldus (valikuline)

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: New username
et: Uus kasutajanimi

en: Publishing
et: Avaldamine

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

[ctx: datetime]
en: Week
et: Nädal

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: of type
et: tüüpi
