Monster Menus (7.x-1.21) - en to oc translation catalogue (173 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Image size
oc: Talha de l'imatge

en: user
oc: utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: content
oc: contengut

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: yes
oc: òc

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: RSS feed
oc: Flux RSS

en: Access control
oc: Contraròtle d'accès

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: view
oc: veire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: default
oc: defaut

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Test
oc: Testar

en: Weight
oc: Pes

en: Help text
oc: Tèxte d'ajuda

en: Depth
oc: Prigondor

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Back
oc: Precedent

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Event
oc: Eveniment

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Theme
oc: Tèma

en: name
oc: nom

en: add
oc: apondre

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: User
oc: Utilizaire

en: Continue
oc: Contunhar

en: Options
oc: Opcions

en: no
oc: non

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Create
oc: Crear

en: Done
oc: Acabat

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Add block
oc: Apondre un blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Site name
oc: Nom del site

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: Mode
oc: Mòde

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Advanced
oc: Avançat

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 3 months
oc: 3 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: 9 months
oc: 9 meses

en: 1 year
oc: 1 an

en: help
oc: ajuda

en: Details
oc: Detalhs

en: Owner
oc: Proprietari

en: here
oc: aicí

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: 1 comment
oc: 1 comentari

en: Create content
oc: Crear un contengut

en: Random
oc: A l'azard

en: Close
oc: Tampar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: Title:
oc: Títol :

en: comments
oc: comentaris

en: Modified
oc: Modificat

en: Hidden
oc: Amagat

en: File attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Tokens
oc: Getons (tokens)

en: source
oc: font

en: Feeds
oc: Flux

en: Clear
oc: Escafar

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Today
oc: Uèi

en: (disabled)
oc: (desactivat)

en: Query
oc: Requèsta

en: Date/time
oc: Data / Ora

en: Period
oc: Periòde

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Select a user
oc: Causir un utilizaire

en: The settings have not been saved because of the errors.
oc: Los paramètres son pas estats enregistrats a causa d'errors.

en: Autocomplete taxonomy
oc: Completar la taxonimia automaticament

en: Bookmark
oc: Marcapagina

en: Are you sure you want to delete the block %name?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo blòt %name ?

en: warning
oc: avertiment

en: or
oc: o

en: Style
oc: Estil

en: Add a new @s.
oc: Apondre un(a) @s.

en: Revision of %title from %date
oc: Revision de %title del %date

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Default options
oc: Opcions per defaut

en: users
oc: utilizaires

en: date
oc: data

en: Page name
oc: Nom de la pagina

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Anonymous user
oc: Utilizaire anonime

en: Select
oc: Seleccionar

en: is
oc: es

en: Copy
oc: Copiar

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Permission
oc: Dreit

en: Grid
oc: Grasilha

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Columns
oc: Colomnas

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina

en: Edit comment
oc: Modificar lo comentari

en: contains
oc: cont=en

en: and
oc: et

en: where
oc: ont

en: Create @name
oc: Crear @name

en: ends with
oc: se termine per

en: Delete comment
oc: Suprimir lo comentari

en: Reply to comment
oc: Respondre al comentari

en: User autocomplete
oc: Picada semi-automatica dels noms d'utilizaire

en: Submitted by !username on @datetime
oc: Somés per !username lo @datetime

en: Revert to earlier revision
oc: Canvia a una revision anteriror

en: Delete earlier revision
oc: Suprimís una revision anterior

en: User list
oc: Lista dels utilizaires

en: Add event
oc: Apondre un eveniment

en: View full page month
oc: Veire lo mois en pleine pagina

en: There is currently no content classified with this term.
oc: Il n'y a actualament aucun contengut classé amb aqueste tèrme.

en: Delete this row
oc: Suprimir aquesta linha

[ctx: datetime]
en: All day
oc: Jour entièr

[ctx: datetime]
en: Week
oc: Setmana

[ctx: date_nav]
en: Prev
oc: Préc.

[ctx: date_nav]
en: Next
oc: Suiv.

en: of type
oc: de tipe

en: Path:
oc: Camin :

en: User:
oc: Utilizaire :
