Monster Menus (7.x-1.22) - en to eu translation catalogue (182 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Image size
eu: Irudiaren tamaina

en: user
eu: erabiltzailea

en: Pages
eu: Orriak

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: content
eu: edukia

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: RSS feed
eu: RSS jarioa

en: page
eu: orria

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: default
eu: lehenetsia

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Back
eu: Itzuli

en: Save
eu: Gorde

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Event
eu: Gertaera

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Theme
eu: Tema

en: name
eu: izena

en: add
eu: gehitu

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Upload
eu: Igo

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Create
eu: Sortu

en: Done
eu: Eginda

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Add block
eu: Gehitu blokea

en: Page
eu: Orria

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Mode
eu: Modoa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Bookmarks
eu: Liburu-markak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: 1 day
eu: Egun 1

en: help
eu: laguntza

en: Details
eu: Xehetasunak

en: groups
eu: taldeak

en: Owner
eu: Jabea

en: Frequency
eu: Maiztasuna

en: Group name
eu: Talde izena

en: General
eu: Orokorra

en: group
eu: taldea

en: here
eu: hemen

en: (all)
eu: (guztiak)

en: All day
eu: Egun osoa

en: Appearance
eu: Itxura

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: 1 comment
eu: Iruzkin 1

en: @count comments
eu: @count iruzkin

en: Destination
eu: Helbidea

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Close
eu: Itxi

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Search Results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: comments
eu: iruzkin

en: Condition
eu: Baldintza

en: Modified
eu: Aldatua

en: Group members
eu: Taldeko kideak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Clear
eu: Garbitu

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Today
eu: Gaur

en: Query
eu: Kontsulta

en: Autocomplete taxonomy
eu: Taxonomiaren osatze automatikoa

en: Are you sure you want to delete the block %name?
eu: Ziur zaude %name blokea ezabatu nahi duzula?

en: warning
eu: abisua

en: Updating
eu: Eguneratzen

en: or
eu: edo

en: Style
eu: Estiloa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: permission
eu: baimena

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: Default options
eu: Aukera lehenetsiak

en: users
eu: erabiltzaileak

en: date
eu: data

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Select
eu: Aukeratu

en: is
eu: da

en: Copy
eu: Kopiatu

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Full node
eu: Nodo osoa

en: Everyone
eu: Edozein

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Permission
eu: Baimena

en: Grid
eu: Sareta

en: User menus
eu: Erabiltzaileen menuak

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Restore
eu: Leheneratu

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: Page settings
eu: Orriaren ezarpenak

en: Edit comment
eu: Editatu iruzkina

en: contains
eu: dauka

en: and
eu: eta

en: where
eu: non

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: original
eu: jatorrizkoa

en: Flags
eu: Banderak

en: permissions
eu: baimenak

en: Delete comment
eu: Ezabatu iruzkina

en: Reply to comment
eu: erantzun iruzkin honi

en: Calendar Popup
eu: Egutegia Popup

en: User autocomplete
eu: Erabiltzaile auto-osaketa

en: Submitted by !username on @datetime
eu: @datetime -n !username -k idatzia

en: Tomorrow
eu: Bihar

en: User list
eu: Erabiltzaile zerrenda

en: Get Calendar Node
eu: Egutegi nodoa hartu

en: The block has been deleted.
eu: Blokea ezabatu da.

en: revisions
eu: berrikuspenak

en: %type: added %title.
eu: %type: gehituta %title.

en: pages
eu: orriak

[ctx: datetime]
en: All day
eu: Egun osoa
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: Week
eu: Astea
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: midnight
eu: Gauerdi
    testuinguruan: datetime

[ctx: datetime]
en: noon
eu: Eguerdi
    testuinguruan: datetime
