Monster Menus (7.x-1.23) - en to lt translation catalogue (211 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: page
lt: puslapis

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Weight
lt: Svoris

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Save
lt: Saugoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Event
lt: Įvykis

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Theme
lt: Tema

en: name
lt: vardas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Done
lt: Atlikta

en: Year
lt: Metai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Page
lt: Puslapis

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Revisions
lt: Versijos

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Mode
lt: Būdas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: help
lt: pagalba

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: groups
lt: grupės

en: Owner
lt: Savininkas

en: Group name
lt: Grupės pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: group
lt: grupė

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: here
lt: čia

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: 1 comment
lt: 1 komentaras

en: @count comments
lt: @count komentarai

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Search Results
lt: Paieškos rezultatai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: comments
lt: komentarai

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Modified
lt: Redaguota

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Result
lt: Rezultatas

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Today
lt: Šiandien

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Query
lt: Užklausa

en: Date/time
lt: Data/laikas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: warning
lt: įspėjimas

en: or
lt: arba

en: Style
lt: Stilius

en: change
lt: pakeisti

en: Permissions
lt: Leidimai

en: permission
lt: teisė

en: Add a new @s.
lt: Pridėti naują @s.

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: users
lt: nariai

en: date
lt: data

en: A webform can be a questionnaires, contact or request forms. It can be used to let visitors make contact, register for a event or to enable a complex survey.
lt: Web forma gali būt klausimynas, kontaktų forma ar užklausos forma. Ji gali būt naudojama sužinoti lankytojų nuomonę, registruotis į renginį ar atlikti sudėtinę apklausą.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: is
lt: yra

en: Group Members
lt: Grupės nariai

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Permission
lt: Leidimai

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Restore
lt: Atstatyti

en: All users
lt: Visi nariai

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: and
lt: ir

en: where
lt: kur

en: Destination URL
lt: Paskirties URL.

en: custom
lt: savitas

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: original
lt: originalas

en: Compare revisions
lt: Palyginti versijas

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: ends with
lt: baigiasi

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Reply to comment
lt: Atsakyti į komentarą

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Submitted by !username on @datetime
lt: @datetime įrašė !username

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: User list
lt: Narių sąrašas

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled publishing.
lt: Formatas: %time. Palikite tuščią, jei norite išjungti atidėtą publikavimą.

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled unpublishing.
lt: Formatas: %time. Palikite tuščią, jei norite išjungti atidėtą nepublikavimą.

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
lt: Palikite tuščią, jei norite išjungti atidėtą publikavimą.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
lt: Palikite tuščią, jei norite išjungti atidėtą nepublikavimą.

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: End time
lt: Pabaigos laikas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

en: of type
lt: tipas
