Monster Menus (7.x-1.25) - en to ku translation catalogue (124 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Image size
ku: قەبارەی وێنە

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: yes
ku: بەڵێ

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: default
ku: بنەڕەتی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Help text
ku: دەقی یارمەتی

en: Parent
ku: باوان

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Region
ku: ناوچە

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Upload
ku: بارکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Error
ku: هەڵە

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Year
ku: ساڵ

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Add block
ku: بلۆک زیادبکە

en: Page
ku: پەڕە

en: Site name
ku: ناونیشانی ماڵپەڕ

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: help
ku: یارمەتی

en: Month
ku: مانگ

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Owner
ku: خاوەن

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Appearance
ku: شێوەکاری

en: Create content
ku: ناوەڕۆک بنووسە

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: File attachments
ku: لکاندنی پاشکۆ

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: View user profile.
ku: هەژماری ئەندام پیشان بدە.

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Autocomplete taxonomy
ku: خۆتەواوکەری پۆل

en: Are you sure you want to delete the block %name?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی بلۆکی %name؟

en: warning
ku: ئاگاداری‌

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: permission
ku: مۆڵەتەکان

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: date
ku: ڕیکەوت

en: Page name
ku: ناوی پەڕە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: is
ku: یەکسانە بە

en: Permalink
ku: بەستەری هەمیشەیی

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: Edit comment
ku: دەسکاریکردنی بۆچوون

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: where
ku: لەو شوێنەی کە

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name

en: Delete comment
ku: بۆچوون بسڕەوە

en: Reply to comment
ku: وەڵامی بۆچوون بدەوە

en: User autocomplete
ku: خۆتەواوکەری ناوی بەکارهێنەر

en: Submitted by !username on @datetime
ku: ناردراوە له‌لایه‌ن !username له ‌@datetime

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: User list
ku: لیستی ئەندامان

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

[ctx: datetime]
en: All day
ku: هەموو ڕۆژەکە

[ctx: datetime]
en: Week
ku: هەفتە
