Monster Menus (7.x-1.25) - en to mg translation catalogue (36 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Image size
mg: Haben'ny sary

en: user
mg: mpikambana

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Prefix
mg: Tovona

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: content
mg: votoatiny

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: yes
mg: eny

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Search
mg: Karoka

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Teaser
mg: Famintinana

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Appearance
mg: Endrika

en: Clear
mg: Fafao

en: Submitted by !username on @datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
