Monster Menus (7.x-1.25) - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Image size
rw: Ingano y'ishusho

en: Pages
rw: amapaji

en: Prefix
rw: Imbanziriza

en: Submit
rw: ohereza

en: yes
rw: Yego

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: here
rw: Hano
