Monster Menus (7.x-1.25) - en to sq translation catalogue (108 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: content
sq: përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: page
sq: faqe

en: Access control
sq: Kontrolli i hyrjes

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Parent
sq: Prindi

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: Add block
sq: Shto një bllok

en: Page
sq: Faqe

en: Site name
sq: Emri i sajtit

en: Revisions
sq: Revizione

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: help
sq: ndihmë

en: Details
sq: Hollësi

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: comments
sq: komente

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: The settings have not been saved because of the errors.
sq: Rregullimet nuk u ruajtën për shkak të gabimeve.

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sq: Je i sigurt që dëshiron të eleminosh bllokun %name?

en: warning
sq: paralajmërim

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Add a new @s.
sq: Shto një @s të re.

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.

en: Default options
sq: Opsionet e prezgjedhura

en: users
sq: përdoruesit

en: date
sq: data

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: is
sq: është

en: Permission
sq: Të drejta

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: Edit comment
sq: Ndrysho komentin

en: and
sq: dhe

en: where
sq: ku

en: Create @name
sq: Krijo @name

en: permissions
sq: të drejtat

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Reply to comment
sq: Përgjigju komentit

en: User autocomplete
sq: Plotësim automatik i përdoruesit

en: Submitted by !username on @datetime
sq: Dërguar nga !username më @datetime

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër

en: User list
sq: Lista e përdoruesit

en: revisions
sq: revizionet

en: You are not allowed to create content.
sq: Nuk keni të drejtë të krijoni përmbajtje.
