Monster Menus (7.x-1.26) - en to sl translation catalogue (119 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Image size
sl: Velikost slike

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: content
sl: vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Parent
sl: starš

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Region
sl: Regija

en: Theme
sl: Tema

en: Unknown
sl: Neznan

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Done
sl: Opravljeno

en: Year
sl: Leto

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Revisions
sl: Različice

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Mode
sl: Način

en: Authored by
sl: Avtor

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: help
sl: pomoč

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Owner
sl: Lastnik

en: General
sl: Splošno

en: Week
sl: Teden

en: Appearance
sl: Izgled

en: 1 comment
sl: 1 komentar

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Close
sl: Zapri

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: comments
sl: komentarjev

en: Hidden
sl: Skrito

en: File attachments
sl: Pripete datoteke

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Today
sl: Danes

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: warning
sl: opozorilo

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: permission
sl: dovoljenje

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: date
sl: datum

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: is
sl: je

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Edit comment
sl: Uredi komentar

en: and
sl: in

en: where
sl: kjer

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: original
sl: prvotna

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Reply to comment
sl: Odgovori na komentar

en: User autocomplete
sl: Avtomatično dopolni uporabnike

en: Submitted by !username on @datetime
sl: Avtor: !username, datum @datetime

en: User list
sl: seznam uporabnikov
