Monster Menus (7.x-1.28) - en to my translation catalogue (98 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Year
my: နှစ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Add block
my: block တစ်ခုထပ်ပေါင်းရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Site name
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် နာမည်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: help
my: အကူအညီ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: 1 comment
my: မှတ်ချက် ၁ ခု ရှိပါသည်။

en: @count comments
my: မှတ်ချက် @count ခု ရှိပါသည်။

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Show
my: ပြပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: Today
my: ယနေ့

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: change
my: ပြောင်းပါ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Copy
my: ကူးရန်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: Edit comment
my: မှတ်ချက်အား ပြုပြင်ရန်

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Reply to comment
my: မှတ်ချက်အား ပြန်ကြားရန်

[ctx: datetime]
en: All day
my: တစ်နေ့တာ

[ctx: datetime]
en: Week
my: ပတ်
