Monster Menus (7.x-1.29) - en to af translation catalogue (111 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Image size
af: Beeldgrootte

en: user
af: gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: page
af: bladsy

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: unknown
af: onbekend

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: view
af: bekyk

en: all
af: alle

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Weight
af: Gewig

en: Help text
af: Hulpteks

en: Parent
af: Voorganger

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: 1 hour
af: 1 uur

en: theme
af: tema

en: Unknown
af: Onbekend

en: Upload
af: Oplaai

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Revisions
af: Weergawes

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Authored by
af: Geskep deur

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: help
af: hulp

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: comments
af: kommentaar

en: File attachments
af: Lêer-aanhangsels

en: Show
af: Vertoon

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: published
af: gepubliseerd

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: warning
af: waarskuwing

en: archive
af: argief

en: Permissions
af: Regte

en: permission
af: reg

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: not sticky
af: nie-taai

en: sticky
af: taai

en: Default options
af: Verstekopsies

en: users
af: gebruikers

en: date
af: datum

en: Anonymous user
af: Anonieme gebruiker

en: Permission
af: Permissie

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind

en: Edit comment
af: Wysig kommentaar

en: and
af: en

en: where
af: waar

en: Create @name
af: Skep @name

en: permissions
af: permissies

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: Reply to comment
af: Antwoord op kommentaar

en: Submitted by !username on @datetime
af: Ingedien deur !username op @datetime
