Monster Menus (7.x-1.29) - en to ne translation catalogue (105 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Access control
ne: पहुँच नियन्त्रण

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Help text
ne: मद्दत जानकारी

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Done
ne: भयो

en: Year
ne: वर्ष

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Mode
ne: प्रकार

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Day
ne: दिन

en: Appearance
ne: रूप

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Condition
ne: अवस्था

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Today
ne: आज

en: warning
ne: चेतावनी

en: change
ne: परिवर्तन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: permission
ne: अनुमति

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: date
ne: मिति

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: is
ne: छ

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: and
ne: र

en: where
ne: कहाँ

en: User list
ne: प्रयोगकर्ताको सुची

[ctx: datetime]
en: All day
ne: सबै दिन

[ctx: datetime]
en: Week
ne: हप्ता
