Monster Menus (7.x-1.30) - en to br translation catalogue (24 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: user
br: implijer

en: Pages
br: Pajennoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Site name
br: Anv al lec'hienn

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Administrator
br: Melestrer
