Monster Menus (7.x-1.31) - en to sk translation catalogue (233 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: user
sk: používateľ

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: yes
sk: áno

en: List
sk: Zoznam

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: unknown
sk: neznáme

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: all
sk: všetko

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: default
sk: predvolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Weight
sk: Váha

en: Help text
sk: Text pomocníka

en: Parent
sk: Nadradený

en: Depth
sk: Hĺbka

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Insert
sk: Vložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Event
sk: Podujatie

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: add
sk: pridať

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Done
sk: Hotovo

en: Year
sk: Rok

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Add block
sk: Pridať blok

en: Page
sk: Strana

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Revisions
sk: Revízie

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Gallery
sk: Galéria

en: Mode
sk: Režim

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 3 months
sk: 3 mesiace

en: 6 months
sk: 6 mesiacov

en: 9 months
sk: 9 mesiacov

en: 1 year
sk: 1 rok

en: help
sk: pomocník

en: Month
sk: Mesiac

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Owner
sk: Vlastník

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Group name
sk: Názov skupiny

en: General
sk: Všeobecné

en: group
sk: skupina

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: here
sk: tu

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Original author
sk: Pôvodný autor

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Create content
sk: Vytvoriť obsah

en: Random
sk: Náhodný

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Title:
sk: Nadpis:

en: show
sk: zobraziť

en: comments
sk: komentáre

en: Condition
sk: Podmienka

en: Modified
sk: Upravené

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Hidden
sk: Skryté

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Show
sk: Zobraziť

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: published
sk: zverejnené

en: Today
sk: Dnes

en: Query
sk: Dotaz

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Caption
sk: Popis

en: The settings have not been saved because of the errors.
sk: Nastavenie nebolo uložené kvôli chybám.

en: Autocomplete taxonomy
sk: Automatické dokončovanie taxonómie

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť blok %name?

en: warning
sk: upozornenie

en: or
sk: alebo

en: Style
sk: Štýl

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: change
sk: zmeniť

en: Allowed content types
sk: Povolené typy obsahu

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: permission
sk: právo

en: Changed
sk: Zmenené

en: Add a new @s.
sk: Pridať nový @s.

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: not published
sk: nezverejnené

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: not sticky
sk: neprilepené

en: sticky
sk: prilepiť

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: users
sk: používatelia

en: date
sk: dátum

en: A webform can be a questionnaires, contact or request forms. It can be used to let visitors make contact, register for a event or to enable a complex survey.
sk: Webformulár môže byť dotazníkom, kontaktným formulárom alebo formulárom na získanie požiadaviek. Môže byť použitý na komplexný prieskum, na to, aby vás návštevníci kontaktovali alebo aby sa zaregistrovali na udalosť.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Select
sk: Zvoľte

en: is
sk: je

en: Group Members
sk: Členovia skupiny

en: Copy
sk: Kopírovať

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 10 minutes
sk: 10 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 20 minutes
sk: 20 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 45 minutes
sk: 45 minút

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Full node
sk: Plný uzol

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Everyone
sk: Každý

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Grid
sk: Mriežka

en: Hide
sk: Skryť

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Restore
sk: Obnoviť

en: All users
sk: Všetci používatelia

en: read
sk: prečítané

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Page settings
sk: Nastavenia stránky

en: Edit comment
sk: Upraviť komentár

en: begins with
sk: začína s

en: contains
sk: obsahuje

en: does not contain
sk: neobsahuje

en: Others
sk: Iné

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: and
sk: a

en: where
sk: kde

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: original
sk: pôvodný

en: hide
sk: skryť

en: Compare revisions
sk: Porovnať verzie

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: Action:
sk: Akcia:

en: Flags
sk: Označenia

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: ends with
sk: končí s

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Reply to comment
sk: Odpovedať na komentár

en: is not
sk: nie je

en: 1 group | @count groups
sk[0]: Žiadna skupina
sk[1]: 1 skupina
sk[2]: 2 skupiny

en: User autocomplete
sk: Automatické dokončovanie používateľského mena

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
sk: Táto stránka zobrazuje všetky komponenty, ktoré sú vložené do tohto webformulára. Môžete pridať akýkoľvek počet komponentov dokonca aj viacero z toho istého typu.  Ak chcete pridať nový komponent, v tabuľke nižšie vyplnte jeho meno a vyberte jeho typ. Aby sa nové komponenty vytvorili, alebo aby sa prejavili zmeny, nezabudnite formulár odoslať.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
sk: Kliknutím na meno existujúcej komponenty upravíte jej nastavenia.

en: Node revision
sk: Revízia uzla

en: Submitted by !username on @datetime
sk: @datetime od používateľa !username

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: User list
sk: Zoznam používateľov

en: Reorder
sk: Zmeniť poradie

en: Publish on
sk: Publikovať

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled publishing.
sk: Formát: %time. Ak chcete vypnúť plánované publikovanie, ponechajte pole prázdne.

en: Unpublish on
sk: Nepublikovať

en: Format: %time. Leave blank to disable scheduled unpublishing.
sk: Formát: %time. Ak chcete vypnúť plánované odpublikovanie, ponechajte pole prázdne.

en: Title (optional)
sk: Nadpis (voliteľné)

en: Description (optional)
sk: Popis (voliteľné)

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: View full page month
sk: Zobraziť mesiac na celej stránke

en: There is currently no content classified with this term.
sk: Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie
