Monster Menus (7.x-1.33) - en to lv translation catalogue (219 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: content
lv: saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: disabled
lv: atspējots

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: page
lv: lapa

en: Access control
lv: Piekļuves kontrole

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Parent
lv: Vecāks

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Move
lv: Pārvietot

en: Insert
lv: Ievietot

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Theme
lv: Tēma

en: name
lv: vārds

en: add
lv: pievienot

en: theme
lv: tēma

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Done
lv: Pabeigts

en: Year
lv: Gads

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Page
lv: Lapa

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Gallery
lv: Galerija

en: Mode
lv: Režīms

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 3 months
lv: 3 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: 9 months
lv: 9 mēneši

en: 1 year
lv: 1 gads

en: help
lv: palīdzība

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: General
lv: Galvenie

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: here
lv: šeit

en: All day
lv: Visu dienu

en: Appearance
lv: Izskats

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: 1 comment
lv: 1 komentārs

en: @count comments
lv: @count komentāri

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Random
lv: Nejaušs

en: Close
lv: Aizvērt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Search Results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: show
lv: rādīt

en: comments
lv: komentāri

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Modified
lv: Modificēts

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: Hidden
lv: Slēpts

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Show
lv: Rādīt

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Result
lv: Rezultāts

en: published
lv: publicēts

en: Today
lv: Šodien

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Query
lv: Vaicājums

en: Period
lv: Periods

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Caption
lv: Paraksts

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Updating
lv: Notiek atjaunināšana

en: or
lv: vai

en: Style
lv: Stils

en: change
lv: mainīt

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: permission
lv: tiesības

en: Changed
lv: Labots

en: Add a new @s.
lv: Ievietot jaunu ierakstu "@s"

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: not published
lv: nepublicēts

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: not sticky
lv: nav lipīgs

en: sticky
lv: lipīgs

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: users
lv: lietotāji

en: date
lv: datums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Select
lv: Izvēlēties

en: is
lv: ir

en: Group Members
lv: Grupas dalībnieki

en: Copy
lv: Kopēt

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Full node
lv: Pilns mezgls

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Permission
lv: Atļauja

en: Grid
lv: Režģis

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Administrator
lv: Administrators

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Edit comment
lv: Labot komentāru

en: begins with
lv: sākas ar

en: contains
lv: satur

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: and
lv: un

en: where
lv: kur

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: original
lv: oriģināls

en: hide
lv: slēpt

en: Workflow state
lv: Darbplūsmas stāvoklis

en: Properties
lv: Īpašības

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: ends with
lv: beidzas ar

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Reply to comment
lv: Atbildēt uz atsauksmi

en: 1 group | @count groups
lv[0]: 1 grupa
lv[1]: @count grupas
lv[2]: @count grupas

en: Feed display options
lv: Plūsmas attēlojuma iespējas

en: User autocomplete
lv: Lietotāja autoaizpilde

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lv: Klikškiniet uz eksistējoša komponenta nosaukuma, lai labotu tā iestatījumus.

en: Submitted by !username on @datetime
lv: !username saglabāja, @datetime

en: Upcoming
lv: Gaidāmie

en: User list
lv: Lietotāju saraksts

en: Reorder
lv: Pārkārtot

en: Publish on
lv: Publicēt

en: Unpublish on
lv: Atpublicēt

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Leave blank to disable scheduled publishing.
lv: Atstājiet tukšu, lai atspējotu plānotu publicēšanu.

en: Leave blank to disable scheduled unpublishing.
lv: Atstāj tukšu, lai atspējotu plānotu atpublicēšanu.

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: Thumbnail for !filename.
lv: !filename sīktēls.

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais
