Monster Menus (7.x-1.8) - en to si translation catalogue (34 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Image size
si: රූපයෙහි ප්‍රමාණය

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: page
si: පිටු

en: Access control
si: ප්‍රවේශ පාලක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Permissions
si: අවසර

en: permission
si: අවසර

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි
