Moodle Views (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Other
af: Ander
